catalÓ / espa˝ol / english / deutsch
BLOG
>> INICI / LA TERRA I LA GENT / VINS / OLIS / ACCIË SOCIAL / MATERIALS / VISITES I CONTACTES / BOTIGA / BCN / ┌NIC
>> Visites / Contactes / Localitzaciˇ

Contactes

L'Olivera Cooperativa
La Plana, s/n.
25268 Vallbona de les Monges. Lleida
Tel / Fax: + 34 973 33 02 76
olivera@olivera.org

>> Direcciˇ
Carles de Ahumada (carles@olivera.org)

>> Responsable de l'Órea social
Henar Gˇmez (henar@olivera.org)

>> Responsable del celler
Clara Griera (clara@olivera.org)

>> Responsable del camp i del molÝ d'oli
Pau Moragas (camp@olivera.org)

>> Responsable de comercialitzaciˇ
J˙lia PÚrez (julia@olivera.org) / Arnau Benet (arnau@olivera.org)

>> Visites al celler
M˛nica Gutierrez, Montse Veses, Gl˛ria Sala, Josep Massana (visites@olivera.org)

>> Responsable d'exportaciˇ
Arnau Benet (arnau@olivera.org)

>> Responsable de comunicaciˇ
Gl˛ria Sala (comunicacio@olivera.org)